Parkorium

Parkorium

PARKORİUM, “park yapılan yer” anlamına gelmektedir. İşimiz; çocuk oyun grupları ve kent donatı ekipmanları (gazebo, kamelya, piknik masası, bank, çöp kovaları ve özel tasarım ahşap) üretmektir.

Sektörde deneyimli, dinamik kadrosuyla profesyonel hizmet alabileceğiniz, ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabileceğiniz en doğru yer burasıdır. Personel kadromuz daima güler yüzlü, dinamik, işini yapmaktan keyif alan; her gün kendine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlamak için çalışan insanlar topluluğudur.


Tasarımcılarımız yenilikçi ve AR-GE çalışmalarına oldukça etkin insanlardır. Teknik ekibimiz, işlevsel ve emniyetli çocuk oyun grupları ve kent donatıları üretmek için durmadan çalışır. Yönetim kadrosu ve çalışanlar, güvenilir bir çalışma ortamı sağlamayı ve yeniliklere daima açık, devamlı kendini geliştiren, sektöründe farklı ve öncü bir firma olmayı görev edinmiştir.

Parkorium ailesi olarak, güvenilir ortamlarda güvenilir ürünler üretmek için tüm yeterlilik belgelerine sahip profesyonel kadromuzla ürünlerimizi sizlere sunmaktan keyif olan güçlü ve mutlu bir firmayız.